Oyun

Tom Clancy’s The Division Xbox One İçin Ön Siparişe Girdi

Merakla beklenen Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division Xbox One İçin Ön Siparişe Girdi

Massive tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Ubisoft'un üstlendiği Tom Clancy's The Division, Xbox One oyun konsolu için ön siparişe girdi. 8 Mart 2016 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

1450971779_tom-clancys-the-division.jpg

Tom Clancy’s The Division Xbox One İçin Ön Siparişe Girdi

New York şehri, şimdiki zaman. Eşi görülmemiş boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çöker. Temel hizmetler teker teker çökmeye başlar. Su ve gıdadan yoksun kalan toplum sadece birkaç günde kaosa sürüklenir. Siz, bağımsız olarak hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk bir birim olan The Division'un bir üyesisiniz. Göreviniz: insanlıktan geriye kalanı korumak ve tekrar umut aşılamak. Bir Division ajanı olarak: kaosa sürüklenmiş, nefes kesici vahşi bir kent ortamında savaşın. Son teknolojiden faydalanarak teçhizatınızı iyileştirin ve özelleştirin. New York şehrini kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte düşman gruplardan geri alın.

Oyunu ön sipariş ile satın alanlar, oyunun kapalı betasına erken erişim ve Hazmat Gear Set elde hakkına sahip olacak. Oyun Xbox One konsoluna ek olarak Playstation 4 ve PC için de yayınlanacak.

260 TL fiyat ile sunulacak olan oyunu bu link üzerinden ön siparişle satın alabilirsiniz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.