Oyun

Tomb Raider, 20.yılında büyük sürprizlerle karşımıza çıkıyor!

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration kısa süre içinde Mac OS ve Linux sahipleri ile buluşacak.


Feral Interactive, orijinal Tomb Raider'ın 20. yılını kutlamak niyetiyle, oyun tutkunlarına olağanüstü fırsatlar sunacak. Artık sadece Windows ve konsol kullanıcıları değil; Linux ve Mac OS sahipleri de aksiyon-araştırma oyununun keyfini sürebilecek. Üstelik yeniliklerle süslenen yapım, inanılmaz eklentilerle yapılandırılacak.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration; Mac OS ve Linux'ta şu ek içerikleri sunacak

Baba Yaga: The Temple of the Witch:

Rusya'da mistik yaratıklarla savaşacak ve "öcüyü avlayan kişi" ünvanını kazanacaksınız. Dört bir yanınız enfekte olmuş insanlarla çevrilecek.

Lara'nın Kabusu:

Lara, Croft Malikanesi'ne saldıran yaşayan ölülerle savaşacak

Dayanıklılık:

İki kişi güçlerini Dünya'yı kurtarmak üzere birleştirecek

Extreme Survivor Challenge:

En zor seviyenin "en zor" olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Artık çok daha az silahınız mevcut.

5 Klasik Dış Görünüm: 

Tomb Raider tarihinin efsanevi kıyafetleri ile donanacaksınız. Bu elbiseler arasında;Croft Manor, Tomb Raider II, Tomb Raider II Bomber Jacket, Chronicles Catsuit ve Angel of Darkness bulunuyor.

12 Zırh:

Ancient Vanguard, Apex Predator, Shadowrunner ve Tomb Raider 3'de kullanılan zırhlara (Ayı Kürkü dahil) sahip olacaksınız. 

Kart Oyunları:

Witcher serisindekine benzer kart oyunları sayesinde silahlarınızı, zırhlarınızı ve becerilerinizi geliştirebileceksiniz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.