Oyun

Tomb Raider'dan 14 dakikalık yeni video!

Oyunun içinden görüntüler sizleri bekliyor!


Geçen hafta GTTV'de oyunun geliştirilmesinde katkıda bulunanlarla ilgili röportajından sonra şimdi de tanıtım filmi yayınlanan Tomb Raider oyun severleri sabırsızlandırıyor. Tomb Raider, Crystal Dynamics ve Square Enix yapımı bir oyundur. Videoda oyun içinden heyecan verici görüntüler bulunuyor.

E3 2012
fuarında da tanıtımı yapılan oyun severleri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Oyun Pc,Xbox 360 ve PS3 platfromları için satışa sunulacak .Yeni oyunumuzda geçmişe dönüş var, Lara’nın gençlik yıllarına ve Lara oluşuna tanıklık edeceğiz. 2012'de çıkacağı söylenen filmin ertelenerek 2013 yılında marka değerini yükseltmek için Tomb Raider filmiyle aynı zamanda piyasaya girmesi düşünülüyor. Bu kararın uzun zamandır kendini unutturan Tomb Raider ve Lara Croft'u hatırlatması açısından iyi olacağı ve daha çok ilgi göreceğini düşünüyoruz.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/tomb-raider.JPG
Geçtiğimiz hafta düzenlenen PAX Prime 2012 etkinliğinde yeni Tomb Raider'ın oynanabilir durumda olduğunu, nihai sürüm için ise 2013'ü yukarıda da bahsettiğimiz gibi filmi bekleyeceği düşünülüyor. ,

1340560446_4dc3bb70da36372d999large.png

Bi yandan bu tarz iddialar ortalıkta dönerken, sizler için düzenlenmiş ilk Tomb Raider görüntüleri de internette yer almaya başladı bile. Oyunun ilk 14 dk'sının yer aldığı bu videoyu izlediğinizde kafanıza takılan ufak sorular bir nebze de olsa gidecek.

Oyunun ilk dakikalarının yer aldığı, sadece girişin belirdiği videoda oyunun sadece avlanma kısmından kareler karşımıza çıkıyor. İyi seyirler,


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.