Oyun

Tomb Raider'ın yapımcısı Last of Us 2'nin oynanışına sahte dedi!

Geçtiğimiz gün Sony konferansında gösterilen The Last of Us 2'nin oynanışı konusunda Square Enix'ten çarpıcı açıklamalar geldi.


Sony cephesinden E3 2018'de birçok yapımın oynanış videolarını seyretme imkanına eriştik. Çık ara farkla en dikkat çeken yapım The Last of Us: Part 2 oldu.

Ancak görüntülerin gerçek olmadığına inanan büyük bir kesim, internette kendi aralarında tartışmaya başladı. Oynanışın önceden hazırlanmış animasyonlar ile süslendiğini ve gerçek oynanışı yansıtmadığını iddia eden topluluğun arasına Tomb Raider'ın geliştiricisi ve aynı zamanda Edios Montreal'in yetkililerinden David Anfossi da vardı. 

Sonrasında kullanıcılar tarafından gelen eleştiriler sonucunda özür dileyen Anfossi, konyu bozuk ingilizcesine bağlasada eleştiri oklarından henüz kurtulmuş değil. Oynanışın cilalandığını ve script olduğuna inanan yetkili, bu tutumundan dolayı başı fazlasıyla ağrımış ki hemen geri adım atmayı tercih etti.

Az çok Sony markasını bilenler bilir... Ne gösteriliyorsa verilen malzeme de odur. Bakalım oyun çıktığında oyuncuları memnun edebilecek mi? Hep beraber göreceğiz. Henüz oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıklanmış değil. Tahmini çıkış yılı olarak 2019 gösterilmekte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.