Oyun

Top Eleven, 100 Milyon kişi tarafından oynanıyor!

Top Eleven beşinci doğum gününde 100 milyonuncu kullanıcısını kutluyor.

Top Eleven, 100 Milyon kişi tarafından oynanıyor!

Mobil cihazlarda futbol menajerlik alanında en popüler oyunun yaratıcısı Nordeus, Top Eleven oyunuyla bugün itibariyle 100 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Nordeus, 100 milyon kullanıcı ile Top Eleven’ın dünyanın en popüler mobil spor oyunu olduğunu açıkladı. Oyun serisi Chelsea FC teknik direktörü Jose Mourinho ile büyük bir popülariteye erişti.

Her ay Top Eleven oynayan 10 milyon kişi bulunuyor. Futbol kulübünü yönetmek, arkadaşlarına ve diğer liglerdeki oyunculara maç, lig, turnuva ve kupa müsabakası teklif etmek için oyunda çevrimiçi olanların günlük sayısı ise 4 milyon kişi. Tamamının hedefi aynı: Kendi deneyimleri ve kulüpleri büyümeye devam ederken, menajerlik dünyasının doruklarına tırmanmak.

1431431360_mourinho-62b.jpg

Nordeus CEO’su Branko Milutinovic, “2010 yılında Top Eleven oyununu ilk ürettiğimizden bu yana, futbol menajerliğine getirdiği ilginç yaklaşım ile tüm dünyadan insanların ilgisini çekti. Kişiler, kendi futbol takımlarını sıfırdan oluşturmayı çok seviyor, biz de 100 milyon kişinin dünya çapında Top Eleven oynamasından dolayı son derece heyecanlıyız. Bir oyun serisinin beş yıl boyunca git gide daha da popüler olması oldukça nadir görülen bir şey. Oyunumuz halen o sadık hayran kitlesini elinde tutarak binlerce yeni takipçi kazanmaya devam ediyor. Oyuncularımızla birlikte 100 milyonuncu oyuncumuzu kutlamaktan son derece gururluyuz. Bu durumun Nordeus’un beşinci kuruluş yıldönümüyle aynı güne gelmiş olması ise durumu daha da özel bir hale getirdi.”

1431431374_screenshots-banner-2208x1242.jpg

Top Eleven, bu özel günde tüm oyuncularını özel formalar ve kulüp amblemleriyle ödüllendirecek.

Top Eleven ile ilgili öne çıkanlar;

  • Dünyadaki her ülkede Top Eleven oynanıyor.  
  • Tüm Top Eleven oyuncuları bir ülkede yaşasa, dünyanın en büyük 13’üncü ülkesi olurdu.
  • Top Eleven, oyuncuların cihazlar arasında deneyim ve ilerleme kaybetmeden geçiş yapabildiği, platformlar arası oyunculuk deneyiminde öncü oldu.

1431431439_grund-62b.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.