Oyun

Toyzz Shop’ta alışveriş festivali başladı!

Toyzz Shop İstanbul ve Ankara Shopping Fest boyunca bu illerde saat 20:00 den sonra yapılan her 75 TL.'lik alışverişe 10 TL.' lik çek hediye ediyor.

Toyzz Shop’ta alışveriş festivali başladı!

Oyuncak denilince akla gelen ilk marka olan Toyzz  Shop İstanbul ve Ankara Shopping Fest  boyunca bu illerde saat 20:00 den sonra yapılan  her 75 TL.'lik  alışverişe  10 TL.' lik  çek hediye ediyor.

1339574412_800x800.jpg

Üstelik kazanılan hediye çeki hiçbir koşul olmadan anında kullanabiliyor,  hediye anında oyuncağa dönüşebiliyor.

Shopping Fest'in perakende piyasasına canlılık getirdiğini ifade eden Toyzz Shop Satış Müdürü Kadriye BOZBEY, geçtiğimiz yıl alışveriş festivali sadece İstanbul'da yapılmıştı ve tüketicinin yoğun ilgisi olmuştu.

Bu yıl Ankara'da da var. Alışveriş ile eğlence bir araya geliyor ve bu farklı bir sinerji yaratıyor dedi. Ayrıca BOZBEY, bu yıl tatil hazırlıklarının başladığı dönemde yapılan alışveriş festivali, tüketicinin de kampanyalardan haberdar olması ve maksimum yararlanması için bir fırsattır diye sözlerine ekledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.