Oyun

Türk oyunculara müjde! Nvidia GeForce Now Türkiye paketi belli oldu!

Bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now çok yakında Türkiye'ye gelecek. Gün saymaya başladığımız bugünlerde ise GeForce Now Türkiye paketleri açıklandı.

Türk oyunculara müjde! Nvidia GeForce Now Türkiye paketi belli oldu!

Oyun dünyası artık bulut servislerine doğru evriliyor. Ekran kartı devi Nvidia da GeForce Now ile geçtiğimiz yıllarda bu kervana katılmıştı. Sunucuları Türkiye'de olmamasına rağmen gayet akıcı bir deneyim sunan bu servis çok yakında ülkemizde de kullanıma sunulacak.

Sunucularını Türkiye'ye getirerek gecikme sürelerini minimuma çekecek olan Nvidia bu sayede Türk oyunculara akıcıcı bir oyun deneyimi sunacak. Ekran kartınız ne olursa olsun tüm oyunları en tepe ayarlarda oynatan bu sistem, özellikle dar gelirli oyunculara ilaç gibi gelecek.

Nvidia GeForce Now paketleri açıklandı

Bildiğiniz gibi bu servis ülkemize Nvidia ve Turkcell GAME+ işbirliği ile gelecek. Global pazarda olduğu gibi ülkemizde de Nvidia'nın iki farklı paket sunacağı açıklandı. Bu paketler basic ve premium olacak.

Ücretsiz olan basic pakette oyunculara sadece 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak. Ayrıca ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek. Premium pakette ise süre sınırlaması yok. Bekleme yok. Ayrıca bu pakette RTX özelliğini de oyunlarda kullanabileceksiniz.

Türk oyunculara müjde! Nvidia GeForce Now Türkiye paketi belli oldu! - Resim : 1

Önümüzdeki aylarda fiyat bilgisi açıklanacak olan  Nvidia GeForce Now servisinin makul bir düzeyde gelmesini bekliyoruz. GFN ile oyun oynamak için oynayacağınız oyunun Steam, Epic Games Store veya Ubisoft hesabınızda olması gerektiğini belirtelim. Nvidia sadece burada aracılık yapıyor ve oyunu kendi sunucularını yönlendirip size stream ediyor.

Son olarak GFN'nin iOS, Android, Windows, Mac ve Chromebook cihazlarında çalıştığını belirtelim. Yani GFN ile oyunları tüm cihazlarınızda oynayabileceksiniz.

Yorumlar
Berkay
Geforce Now u, game pass gibi bir modelde başka bir marka çıkarırsa inanılmaz olur ve piyasada tepeye çıkabilir. Game Pass i stream ederek oynadığınızı düşünün, sadece iyi bir internet ve aylık stream platformu ücreti masrafınız olacak.. :)
Cevapla
Bay
Bunun için xbox in kendi sistemi var xclod diye ama daha tr de yok
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.