Oyun

Türkiye'de e-Spor'un genç yetenekleri aranıyor

Türk e-Spor dünyasının önde gelen takımlarından SuperMassive, TNG takımıyla genç yetenekleri arıyor.


Kadrosu adeta yıldızlar karmasından oluşuyor diyebileceğimiz e-Spor'un yetenekli isimlerinin toplanmasıyla oluşan ve Kış Mevsimi Finali'nın galibi olarak ülkemizi Miami'de düzenlenecek WildCard Turnuvası'nda temsil edecek olan SuperMassive  takımı, SupperMassive TNG (the Next Generation) isimli yeni organizasyonunda e-Spor'un genç yeteneklerini arıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir talk-show programına konuk olan ve e-Spor'un daha geniş bir kitleye duyurulması için çaba sarfeden SuperMassive "gelecek nesil" takımında sadece kendi takımında başarılı oyuncuların bulunmasını değil, Türkiye'de e-Spor'un gelişmesi için katkı sağlamak istiyor.

1460735503_lol.jpg

Eğer siz de başarılı bir Leauge of Legends oyuncusu olduğunuzu düşünüyor ve e-Spor alanında kariyer yapmak istiyorsanız SuperMassive TNG takımı için  başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca bu vesiyleyle WildCard Turnuvası'nda ülkemizi temsil edecek olan SuperMassive takımına başarılar diliyoruz. Umarız Türkiye'de e-Spor ilerleyen zamanlarda çok daha iyi bir hal alır ve Türk takımları uluslararası turnuvalarda hedefledikleri başarılara ulaşabilirler.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.