Türkiye'de en çok satılan oyunlar açıklandı! - Page 1

Steam tarafından geçtiğimiz dönemlerde kullanıma sunulan yeni 'Chart' sayfası, en çok satan oyunların hangileri olduğunu ortaya koydu. Ülke bazında hangi oyunlar daha fazla tercih ediliyor, hangi ülke hangi oyunu daha çok oynuyor gelin hep beraber bakalım.

Türkiye'de en çok satılan oyunlar açıklandı! - Page 2

Oldukça kullanışlı bir özellik olan Steam'in "Charts" ismi verilen yeni özelliği dünya genelinde en çok satılan oyunların listesini sunuyor. Bu listelerde dilenen filtre de uygulanıp ülke bazında hangi oyunlar daha fazla oynanmış görebiliyoruz.

Türkiye'de en çok satılan oyunlar açıklandı! - Page 3

Charts özelliği sayesinde Steam'in Türkiye'deki kullanıcılarının son bir haftada en çok hangi oyunları kütüphanelerine ekledikleri gibi detaylar da ortaya çıktı. Gelin bakalım en çok hangi oyunlar tercih ediliyor. 

Türkiye'de en çok satılan oyunlar açıklandı! - Page 4

FIFA 23
FIFA 23, Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan futbol simülasyonu video oyunudur. FIFA serisinin 30. oyunudur. PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Google Stadia için dünya çapında 30 Eylül 2022'de piyasaya sürülmesi planlanmakta.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.