Oyun

Türkiye’nin en çok aranan oyunu

Legend Online, Google’ ın 2013 yılı Türkiye’ de en çok arananları listesinde kaçıncı sırada?

Türkiye’nin en çok aranan oyunu

Türkiye marketine girmesiyle oyunseverler ile güzel bir elektrik yakalayan ve kısa sürede oyuncuların sevgisini kazanan Legend Online başarılarına devam ediyor.  Populer arama motoru Google’ ın 2013 yılı Türkiye’ de en çok arananları listesinde En Çok Trend Olanlar sıralamasında Legend Online 2. sırada yer aldı. “Legend Online”ın trend gösterenler arasında oyun olarak  1. sırada yer alması ve tüm dünyayı kasıp kavuran "Gangnam Style" ve "Harlem Shake" aramalarının arasında yer alması oldukça dikkat çekici.

2012 yılında Dünya genelindeki En iyi 20 Facebook oyunları içerisine giren Legend Online, hatırlayacağınız gibi 2013 yılında Türkiye’de düzenlenen GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’ nda oyunseverleri ile buluşmuş ve En İyi Web Tabanlı Oyun kategorisinde 1. liğe layık görülmüştü.

1387874541_legend.jpg

Geçtiğimiz günlerde  Legend Online Gökyüzü sürümü ile  oyuncularına tekrardan merhaba diyen Legend Online, oyunu ve oyuncuları canlı tutmaya devam ediyor. Yeni sürümde kahraman seviyesi 11 olduğunda Gökyüzü açılıyor. Oyuncular ''Şehir'' ve ''Gökyüzü'' arasında seçim yapabiliyorlar. Yeni sürüm de “Peri Turnuvaları”, “Dönüş Sistemi” , ”Dünya BOSS”  ve bunun gibi bir çok yenilikler ve değişiklikler oyuncuları bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.