Oyun

Ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı - Şubat

Sony, PlayStation Plus üyelerine sunduğu ücretsiz oyunlarına yenilerini ekliyor. İşte Şubat ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları.

Ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı - Şubat

PlayStation'daki oyunların çoklu oyuncu modunu kullanabilmek için çıkartılan PlayStation Plus üyeliği sistemi, ilk başta çok tepki toplasa da, PlayStation'ın her ay ücretsiz oyun dağıtması ile bu eleştiriler zamanla tarih olmuştu. Sony'nin geçtiğimiz ay dağıttığı ücretsiz oyunlar tatmin etmeyince bu ay hangi PlayStation oyunlarını ücretsiz olarak sunacağı merakla bekleniyordu.

PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklama ile Şubat ayınının ücretsiz PlayStation Plus oyunları bugün belli oldu. PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita için sunulan Şubat ayının ücretsiz oyunları, oyunseverleri tatmin edecek gibi görünüyor.

Şubat ayında ücretsiz olan yapımlardan en dikkat çekeni ise PS4 için geliştirilen LittleBigPlanet 3 oluyor. Sony, bunun yanında Indie yapımları da ücretsiz olarak sunuyor.

Şubat ayının ücretsiz PlayStation oyunları

LittleBigPlanet 3 // PS4

Not a Hero // PS4

Starwhal // PS3, PS4

Anna — Extended Edition // PS3

Ninja Senki DX // PS Vita, PS4

TorqueL // PS Vita, PS4

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.