Oyun

Ücretsiz Star Wars: Battlefront Season Pass!

EA'den oyunculara hediye!

Ücretsiz Star Wars: Battlefront Season Pass!

Star Wars: Battlefront çıkalı iki yıl oldu, ama oyuna sahipseniz ve season pass sahibi değilseniz bundan daha iyi fırsat bulamazsınız. Çünkü, Star Wars: Battlefront Season Pass, Origin'de ücretsiz oldu. Star Wars: Battlefront Season Pass, Origin'in sevilen uygulaması On The House'un konuğu oluyor. Oyuna sahip olmasanız bile Season Pass'i kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Star Wars: Battlefront Season pass, içersinde dört adet ek paket bulunduruyor bunları sırası ile, Outer Rim, Bespin, Death Star ve Rogue One: Scarif. Bu ek paketler ile birlikte oyuna dört yeni modu, sekiz kahraman ve tam 16 harita ekliyor. Season Pass sahipleri aynı zamanda oyunda bulunan Shoot First emoteunun sahibi olacak.

1505383875_2984b6df3fcf816878bb791cdb1cf10cstar-wars-battlefront-season-pass.jpg

Yeni oyunun çıkışına hazırlanan DICE ve EA, oyunculara ilk oyunu tüm içeriği ile göstermek için böyle bir yol izlemiş. Yeni oyunları Star Wars: Battlefront II ise 17 Kasım'da çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.