Oyun

Üçüncü nesil Xbox için geri sayım başladı!

Microsoft'un başlattığı sürpriz geri sayım ne için?

Üçüncü nesil Xbox için geri sayım başladı!

Microsoft firması oyun dünyasının en önemli fuarlarından E3 için bu yıl daha farklı bir şekilde hazırlanıyor. Hatta bu fuar için firma bir geri sayım başlattı. Peki bu geri sayım koymasının sebebi Xbox mı?

Oyun severler için yeni nesil konsollardan gelecek bir haber, oldukça sevindirici oluyor. Oyun dünyasının en önemli fuarlarından E3, bu haber için en iyi yer.  Çok sevilen oyun konsolu Xbox'ın üreticisi Microsoft, E3 için bir geri sayım başlattı.

1357379324_majornelson.jpg

Geri sayım, Xbox kullanıcılarının çok iyi bildiği Major Nelson'ın kişisel blogunda gerçekleşiyor. Microsoft'un başlattığı geri sayım 158 gün sonra E3 fuarı başladığında bitecek. Bu sayım ile birçok dedikoduya da sebep oluyor. Microsoft'un, E3'te hazırladığı sürpriz acaba üçüncü nesil Xbox'ın haberi mi olacak? Sayım bitince hep birlikte bunu göreceğiz.

Yorumlar
Misafir
Bu geri sayım 11 haziran 2013 te başlayacak olan ESA (Entertainment Software Association - Eğlence Yazılımcıları Derneği )2013 fuarının geri sayımıdır.Bilginize. 156 gün kalmış.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.