Oyun

Uncharted 3 Türkçe çıktı

Merakla beklenen Uncharted 3, Türkçe seslendirmeli olarak raflardaki yerini aldı.


Özellikle ülkemizde merakla beklenen Uncharted 3 Drake's Deception, Türkçe seslendirmeli olarak piyasa çıktı.

Sony Computer Entertainment Europe, piyasaya çıktığı günden bugüne kadar 6 milyonu aşkın satış rakamına ulaşan ve 2011' in en çok beklenen oyunların başında yer alan Uncharted 3' ü, sevenleriyle buluşturdu.

Playstation 3 için özel olarak geliştirilen Uncharted 3, sinematik göntüleri ile oyuncuları daha da heyecanlandırmayı başarıyor. Ayrıca gelişmiş çoklu oyuncu desteği ile de eğlence çıtasını yükseltiyor.

1320431220_uncharted31.jpg

Oyunun konusuna gelecek olursak; Servet avcısı Nathan Drake'nin, Londra'nın ana caddelerinden, yanan bir Fransız şatosu üzerinden Arabistan Çölü'nün merkezine doğru bir serüvene atıldığı yolculuk, onu ve akıl hocası Victor Sullivan'ı, karanlık bir gizli organizasyonun ve onun amansız lideri Katherine Marlowe'un esrarengiz hainliği ile boy ölçüşme noktasına getiriyor. Bu kayıp şehrin korkunç sırları ortaya çıktığında, Drake'nin araştırması, dayanıklılığının sınırlarını zorlayarak ve onu en derin korkuları ile yüzleşmeye mecbur bırakarak, yaşamak için her şeyin göze alındığı bir girişime dönüşüyor.

Ödül kazanan öykü anlatımı, etkileyici sinematik aksiyon sahneleri, yüksek çözünürlüklü 3D'si, çarpıcı çevre detayları ve efektleri ile Uncharted 3: Drake's Deception, kendinizi Nathan Drake'nin dünyasında kaybetmeniz ve de PlayStation 3'ün gerçek gücünü denemeniz için çok özel bir şans veriyor.

Türkçe seslendirme ve diğer önemli özellikler için diğer sayfamıza bakınız...


Oyun Türkçe seslendirmeli olarak piyasaya sunuldu;

Uncharted 3, güçlü seslendirme kodrusu ile tamamen Türkçe olarak sevenleriyle buluştu. Oyundaki ana karakter Nathan Drake' i, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Pargalı Damat rolünü oynayan Okan Yalabık seslendiriyor.

Drake' in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise, Behzat Ç. dizisinde Şevket olarak tanıtdığınız, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor.

Esas kötü karakter olan Kathrine Marlowe' yi ise yılların sinema,tiyatro ve dizi oyuncusu Betül Arım seslendiriyor.

Oyunda yer alan diğer karakterlere de yine ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor. Chloe karakterini Dolunay Soysert, Elena'yı Ceyda Düvenci ve Cutter'ı da Cengiz Toramanoğlu seslendiriyor.

1320431295_uncharted32.jpg

Oyundaki bazı önemli özellikler ise şöyle;

- Naughty Dog'un özel öykü anlatımı ve sinematik dildeki sunumu ile desteklenen daha büyük sahneler ve daha tehlikeli bir macera.

- Yepyeni deneyimler ve büyük ölçüde genişletilmiş özellik setleri ile rekabetçi ve işbirlikli çok oyunculu bir geri dönüş. Uncharted evreni online oyunculara, tek oyunculu mücadelenin sinematik unsurlarını çok oyunculuyu da taşıyarak, iyibir çok oyunculu Aksiyon Macera deneyimi sağlıyor.

- Nathan Drake şimdi düşmanlarına daha öncekinden daha fazla yoldan yüklenebiliyor: Birden fazla düşman ile göğüs göğüse kavga, bağlamsal kavga saldırıları ve yeni gizlilik seçenekleri ile. Uncharted 3: Drake's Deception ayrıca, derin topçu savaşları ile birlikte genişletilmiş ve çeşitlendirilmiş aykırı hareketleri de içeriyor.

- Naughty Dog, yeni fiziksel, görsel ve çevresel efektleri de tanıtıyor. Uncharted 3: Drake's Deception, kum, ateş, duman ve su dinamikleri ve efektlerinde de yenilikler getiriyor. Uncharted 3: Drake's Deception, Stereoskopik 3D' de de oynanabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.