Oyun

”Uncharted 4 daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor!”

Norveçli yönetmen Martin Sofiedal'ın Uncharted 4 hakkında söyledikleri zaten yüksek olan beklentilerimizi daha da arttırdı.

”Uncharted 4 daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor!”

En sevdiğiniz oyun hakkında çekimleri üç ay süren bir live action kısa film çektiğinizi, kısa filmin oyun yapımcılarının ilgisini çektiğini ve sizi ofise davet ettiklerini hayal edin. Fakat, bu daha hiçbir şey. Peki, ofiste bir sonraki oyuna dair daha önce hiç görülmemiş materyaller gördüğünüzü hayal edin bir de? Norveçli yönetmen Martin Sofiedal'ın başına tam olarak bu geldi!

Naughty Dog ofisine davet edilen Martin Sofiedal, ofiste gördükleri hakkında,''Yeni oyuna dair ham görüntüler gördüm, bazı aksiyon sahnelerinin çizimlerini ve yeni grafiklerle karakter tasarımlarını. Sully'i neredeyse gerçek bir insan gibi görmek korkutucu bile denebilir. Ayrıca açılış sahnesinin birkaç saniyesini görebildim, hala üzerinde çalışıyorlardı, ama buna rağmen muhteşemdi.'' cümlelerini ve  ''Drake'in uzun çimenler arasında yürüdüğü bir test sahnesini gösterdiler, her çimen hem rüzgar yüzünden sallanıyordu hem de Drake hareket ettikçe sallanıyordu. Çılgıncaydı. Daha önce böyle bir şey görmedim.'' cümlelerini kurdu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.