Oyun

Uncharted'ın hayran yapımı filmi göz dolduruyor!

Uncharted hayranlarını sevindirecek bir kısa film, internet ortamında adeta deprem etkisi yarattı.

Uncharted'ın hayran yapımı filmi göz dolduruyor!

Özellikle PlayStation kullanıcılarının yakından tanıdığı Uncharted serisi, bildiğiniz üzere beyaz perdeye taşınıyor. Şimdilik film hakkında pek bir bilgimiz yok. Elimizde bulunan tek bilgi ise Nathan'ın gençliğini Tom Holland'ın canlandıracak oluşu.

Geçtiğimiz günlerde Uncharted hayranlarını sevindirecek bir kısa film, internet ortamında deprem etkisi yarattı. Yönetmenliğini Allan Ungar’ın üstlendiği kısa filmde; Nathan Drake karakterini Firefly ile gönüllere taht kuran Nathan Fillion canlandırırken, Sully rolüne Stephen Lang, Elena rolüneyse Mircea Monroe hayat veriyor.

Nathan’ın Afonso de Albuquerque ve Ferdinand Macellan’ın hazinesinin peşinden koştuğu macera, 15 dakikalık orta metraja yakın bir kısa film ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.  

Bakalım Sony, kendi çekeceği resmi Uncharted filmi ile bekleyenlerini memnun edebilecek mi? Bizce etmeli... Etmesi gerek... Etmek zorunda! Nathan Fillion hakkında neler düşünüyorsunuz? Kendisinden gerçek bir Nathan olur muydu? Yayınlanan 15 dakikalık kısa filme yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.