Oyun

Unknown Tomb, bağımsız bir “Uncharted” olabilir mi?

Kickstarter projeleri her geçen gün daha da kaliteli bir noktaya gelirken Unknown Tomb,bağımsız yapımlar arsında en iyiyi oyunculara sunacak gibi görünüyor.

Unknown Tomb, bağımsız bir “Uncharted” olabilir mi?

Unknown Tomb isimli oyun için başlatılan Kickstarter kampanyasından edinilen ufak tefek bilgiler epey umut verici; bu oyun bağımsız oyunlara gönül vermiş kitleyi, aynı zamanda da Indiana Jones ve Drake severleri ihya edebilir!  Oyunun senaryosunun Holywood seviyesinde olacağını söylüyor yapımcılar. Yani bol inişli-çıkışlı, biraz klişe soslu ama kaliteli bir hikaye bekleyebiliriz. Ana karakterimiz İmparator'un hazinesinin peşinde Çin topraklarını arşınlayacak, bunu yaparken de kadim kötülüklerle ve hazinenin peşindeki gizemli güçlerle savaşacak; şimdilik bu kadarı söylenmiş yapımcılar tarafından.  Unreal Engine 4'ün bahşettiği muazzam ve gizemli dağ manzaraları, tarih öncesi zamanlardan kalma tozlu tapınaklar ve tüyler ürpertici binalar gözlerimize bayram ettirecek. Çıktığı zaman en iyi gözüken oyunlardan biri olacağı konusunda yapımcılar epey iddialı. Ekran görüntüleri de umut verici.  

Karakterimizin kafasındaki kapüşon da ufak bir gizem yaratmıyor değil: 

Unknown Tomb, önümüzdeki sene "herhangi bir zamanda" PS4, PC (Steam), PS3, Xbox 360 ve Xbox One için yayımlanacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.