Valve’ın yeni çok oyunculu oyunu “Deadlock” sızdırıldı

Valve'ın yeni çok oyunculu oyunu “Deadlock”, X platformunda sızdırıldı. Counter-Strike ve Dota kadar büyük olması beklenen bu oyun, büyük bir heyecan yarattı.

Valve’ın yeni çok oyunculu oyunu “Deadlock” sızdırıldı

Valve hayranları nihayet yeni bir sebep bulabilirler. Sızıntılara göre Valve'in bir sonraki büyük rekabetçi çok oyunculu oyunu: Deadlock. Counter-Strike veya Dota kadar büyük bir etki yaratmayı hedefleyen bu oyun, dikkatleri üzerine çekmeye başladı. @PlayerIGN tarafından Twitter'da paylaşılan sızdırılmış oynanış görüntüleri, 6'ya 6 üçüncü şahıs nişancı oyununa dair ipuçları veriyor. Valve tutkunu Tyler McVicker'a göre, Deadlock kapalı alfa aşamasında yüzlerce oyuncu tarafından test ediliyor, bu da oyunun geliştirme sürecinde oldukça ilerlemiş olduğunu gösteriyor.

Tyler McVicker, Deadlock'u Valve'in bir sonraki büyük rekabetçi oyunu olarak konumlandırıyor. McVicker, oyunu Counter-Strike veya Dota kadar etkili bir şekilde tanımlıyor. Oyunun, bireysel yeteneklere odaklanan, kahraman bazlı, seviyeli bir nişancı oyunu olduğu ve Valve'in önceki oyunlarından başarılı unsurlar taşıyabileceği belirtiliyor. Videoda, 19 oynanabilir kahraman içeren bir seçim ekranı da görülebiliyor.

Valve’ın yeni çok oyunculu oyunu “Deadlock” sızdırıldı - Resim : 1

Valve’ın yeni çok oyunculu oyunu “Deadlock” sızdırıldı

Deadlock'un geliştirilmesine 2018 yılında başlandığı ve oyunun kule savunma mekaniklerini içeren bir oynanışa sahip olduğu da verilen bilgiler arasında. Ayrıca oyunun fantastik ve steampunk estetiklerini bir araya getirdiği ifade ediliyor.

Sızıntı, Deadlock'un neler sunabileceğine dair bir tat vermekle birlikte, oyunun hala erken aşamalarda olabileceğini unutmamak gerekiyor. Valve'den gelecek resmi duyuruları bekleyin, böylece Deadlock ve potansiyel çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında Deadlock'un, Valve hayranlarını heyecanlandırdığı kesin. Resmi açıklamaları beklemek en iyisi olacaktır.