15- Smosh

Anthony Padilla ve Ian Hecox'un bizlere sunduğu Smosh, Youtube'da bulunan en ünlü kanallardan biri. Özellikle mobil oyunlar oynadıkları videolar ile ünlenen ikili, Youtube'da farklı kanallar açarak, daha farklı alanlarda da hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardılar (film parodileri yaptıkları bir kanalları da mevcut). Youtube kanallarının ulaştığı rakamlara göre yıllık kazançlarını inceleyen Social Blade'e göre Smosh kanalının yıllık kazancı 3 milyon dolar.

14- EvanTubeHD

Siz 9 yaşında iken ne yapıyordunuz bilmiyoruz ancak Evan 9 yaşında oyuncak kutu açılışları yapıyor, video oyunları oynuyor ve boyu kadar parayı da kazanıyor. Bir milyon üzerindeki abonesi ve deli gibi izlenen videoları sayesinde Evan'ın yıllık kazancı 3,2 milyon dolar.

13- KSIOlajdebt

Özellikle FIFA oynaması ile ünlenen, bu ününü biraz da FIFA'nın dünya çapındaki geniş kitlesine borçlu olan KSI, FIFA videoları ile tutulunca ordan alıp yürümüş. Son derece eğlenceli videoları bulunan KSI'ın yıllık kazancı 3,4 milyon dolar.

12- GameGrumps

Dahice müzik ve animasyon karışımları hazırlayıp, ''Let's Play'' tarzında oyunlar oynayan GameGrumps, yayınlarına getirdikleri özel konuklar ile de iyi bir izlenme sayısına ulaşmakta. Arin Hanson'un liderliğindeki GameGrumps yıllık 3,7 milyon dolar gelir elde etmekte.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.