Oyun

Video oyunu Diablo 3 tamamlandı!

Oyunun çıkışından sadece bir ay geçti fakat profesyonel oyuncular çoktan oyunun en zor seviyesini tamamladı.

Video oyunu Diablo 3 tamamlandı!

Toronto'dan Kripparrian isimli oyuncu tarafından You Tube'a oyunun en zor savaşı koyuldu. Oyunu en zor seviye olan "Hard Core" seviyesinde oynayan oyuncu oyunu bitirerek videoyusunu paylaştı. Blizzard firmasının onayını kazanan  Kripparrian oyunun kahramanı oldu. Geçtiğimiz ay satış rekorları kıran oyunda oyun severler kahraman rolünde Sanctuary evrenini kötü ruhların saldırısından korumaya çalışıyorlar. Kripparrian oyunu mümkün olan en zor seviyeye getirerek Inferno modunda "Hard core" bir karakter seçerek oynadı ve düşmanların güçlerine rağmen oyunu tamamladı. "Hard Core" karakterin ilk darbede ölmesi anlamına geliyor. Oyunun en zorlu karakteri Diablo'ya karşı oynan oyun 25 dakika sürerken Krippi adlı oyuncudan yardım alındı, oyun bittikten sonra ise Kripparrian sevinçten uçuyordu.

1340377663_06.jpg

Oyunun son çıkacak ek paketinde canavarların öldürülmesi daha kolay  olacaktı ancak Kripparrian oyunun ek paketi çıkmadan oyunu tamamladı. Oyuncunun ifadelerine göre "Ek paket oyunu daha kolay hale getiriyor. Biz oyunu en zor haliyle bitirmek istedik" dedi. Blizzard'ın oyun yöneticilerinden oyuncuya Twitter üzerinden tebrik geldi.

İşte oyundan görüntüler:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.