Oyun

Wargaming Yeni Ateş Gücünü Savaş Meydanlarına Taşıyor

9.3 Güncellemesi yeni hafif tankları, Kaleler oyun kipinin yeni özelliklerini ve sportmenlik dışı davranış izleme sistemini sunar

Wargaming Yeni Ateş Gücünü Savaş Meydanlarına Taşıyor

Wargaming bugün en üst sınıf yeni hafif tanklar, oyun içi fair play’i destekleyecek kurallar ve Kaleler için iki yeni fonksiyon içeren World of Tanks 9.3 güncellemesinin tüm dünyada yayınlandığını duyurdu.
 
9.3 güncellemesi, hafif tank listesine Amerikan T37M41 Walker Bulldog ve T49, Alman Spahpanzer RU 251, Sovyet LTTB ve T-54 Lightweight gibi bazı yeni seçenekler getiriyor.
1411642710_wotscreenstanksupdate93image04.jpg
 
Tankı patlamadan veya kendi kendini yok etmeden oyundan çıkan ve maçta faal olmayan oyuncuları etkileyecek cezaları kapsayan yeni oyun içi kurallar, oyuncuların daha keyifli ve dostane bir oyun deneyimi yaşamasına katkı sağlayacak.
 
Kaleler’e yapılan ilk önemli güncelleme oyunculara bir klana girmeden Kale Çatışmaları’na katılma fırsatı veren Lejyonerler fonksiyonunu sunacak. Bunun yanı sıra güncelleme, klan üyelerinin diğer oyunculara kolaylıkla kişiye özel talimatlar vermesine imkân tanıyacak "Savaş Departmanı" binasını da oyuna ekliyor.
 
Bu yeni özelliklere ek olarak oyun, tamamen revize edilmiş patlama efektlerine ve Garaj tasarımını da kapsayan görsel efektlere kavuştu
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.