Oyun

Witcher 4 geliyor!

Sevilen seri Witcher'in son oyunu dünya genelinde büyük bir başarıya imza atmıştı.

Witcher 4 geliyor!

Witcher 3, şimdiye kadar piyasaya çıkan en iyi RPG'ler arasında yerini aldı. Polonya'da CD Projekt Red adlı mütevazı bir stüdyo tarafından oluşturulmuş olan oyun, birçok oyuncu tarafından dijital başyapıt olarak görülüyor. Böyle bir oyunun bitmesi hayranlarına büyük haksızlık olurdu.

CD Projekt Red kesinlikle Witcher evreni içerisinde geçen yeni bir oyun olacağını doğruladı, Geralt'sız başka bir Witcher oyunu oynamak isteyen insanlardan biriyseniz bu iyi bir haber. Şirketin CEO'su Adam Kicinski kısa bir süre önce Polonya TV kanalı TVN24 BiS'e şunları söyledi;

Bu konuda konuşmak için henüz erken, ancak bu seriyi bitirmek, hayranlara karşı büyük haksızlık olur. Bu evren üzerinde yıldır çalışıyoruz ve bunun bu kadar çabuk sonunun geleceğini sanmıyorum. 

1490005710_witcher3-postimage.png

Her ne kadar Witcher 3, kahramanımız Geralt'ın hikayesinin sonunu getirmiş olsa da, bu seri için yolun sonu kesinlikle değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.