Oyun

Wolfcity Gaziantep Turnuvası’nda şampiyon JesterOf!

Netmarble tarafından düzenlenen Wolfcity Gaziantep Turnuvası’nda şampiyon JesterOf oldu.


Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği Wolfcity Turnuvası’nın 4’üncü ayağını 3 Haziran 2018 tarihinde Gaziantep’te gerçekleştirdi.

Bizim de Gaziantep'te yakından takip ettiğimiz etkinlikte, Wolfcity Turnuvası’na ilgi oldukça büyüktü. Çekişmeli maçların izleyicilere heyecan yaşattığı turnuvada JesterOf takımı güçlü rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Turnuvalar 8 şehirde düzenleniyor!

Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor.

Gaziantep’te düzenlenen turnuvada başarılı olan takım, İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde de mücadele etme imkanı kazandı. 2018 finallerine katılmanın yolu Wolfcity Turnuvası’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Konu hakkında hazırlamakta olduğumuz videolu içeriğimiz yakın zamanda sizlerin de beğenisine sunulacaktır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.