Oyun

Wolfenstein: Youngblood'dan ilk hikaye fragmanı!

Wolfenstein: Youngblood'ın çıkış tarihi ve oynanış videosu Bethesda Softworks tarafından paylaşıldı.

Wolfenstein: Youngblood'dan ilk hikaye fragmanı!

Yayıncı Bethesda Softworks, Wolfenstein: Youngblood'ın 26 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Wolfenstein: Youngblood'dan ilk hikaye fragmanı!
 

Wolfenstein: Youngblood tamamen yeni bir co-op oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Oyunu isterseniz arkadaşınızla isterseniz de size eşlik eden yapay zeka ile birlikte oynayabileceksiniz. Oyun 1980 yılında, BJ Blazkowicz'in ikinci Amerikan Devrimi'ni ateşlediği Wolfenstein II: The New Colossus'tan 19 yıl sonrasında geçiyor.

Wolfenstein: Youngblood Nazilerle mücadele eden bir sonraki Blazkowicz kuşağını tanıtıyor. Oyuncular Blazkowicz'in ikiz kızları Jess ve Soph'dan birinin kontrolünü alarak Nazi işgali altındaki Paris'te kayıp babasını arıyor.
 
Deluxe sürüm “Buddy Pass” içerecek. Bu özellik sayesinde oyuna sahip olmayan bir arkadaşınızla birlikte tüm oyunu oynayabileceksiniz. Deluxe sürüm ayrıca “The Cyborg Skin Pack” eklentisini içerecek. İki sürümün ön sipariş bonusları ise BJ Blazkowicz tarafından kullanılan kıyafet ve silahların kilidini açan “Legacy Pack” eklentisi.  
 
Hikaye fragmanını yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.