Oyun

World of Tanks, 9.12 Güncellemesi'nde neler var?

Güncellemeyle birlikte yeni bir oyun modu, orijinal bir harita ve PvE eğitim bölümleri oyuna ekleniyor


Wargaming, World of Tanks’in 9.12 güncellemesinin bugün itibariyle Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayınlandığını duyurdu. Güncellemeyle birlikte yeni bir oyun modu, özel olarak hazırlanmış yeni bir harita, elden geçirilmiş yüksek çözünürlüklü araçlar ve PvE eğitim bölümleri oyuna ekleniyor.

1447932759_wotscreenstanksbritaincenturionactionximage02.jpg

Bu modla birlikte gelecek yeniden doğma özelliği, garaj savaşları, tank tamir noktaları ve bayrak ele geçirme gibi yepyeni mekanikler, World of Tanks'e yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Yine bu güncellemeyle gelen Topçu Ateşi ve Hava Saldırısı gibi yeni yetenekler, oyuncuların savaş meydanında verdikleri hasar miktarını büyük oranda artırırken oyun stratejilerini de yeniden gözden geçirmelerine neden olacak. Oyuna aynı zamanda “Berlin” adlı bir harita ve Kişisel Savaş Görevleri’nin yer aldığı özel bir sezon da ekleniyor. Bu görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular, 10. seviye T-22 sr. tankını kazanabilecekler. Güncellemeyle birlikte ödül avcılarını, becerilerini kanıtlayarak kazanabilecekleri eşsiz madalyalar da beklemekte.

1447932782_wotscreenstanksbritaincenturionactionximage06.jpg

Yenilikler bununla da bitmiyor! 9.12 güncellemesi, oyuna yüksek çözünürlüklü 28 araç getiriyor olacak. Ayrıca zenginleştirilmiş tank kişiselleştirme arayüzü, oyunculara, kamuflaj, işaret ve amblem satın alıp bunları kolayca tanklarına ekleme imkânı tanıyor. İngiliz tank ailesinde yapılan ufak bir güncellemeyle 10. seviye FV4202 tankı yerini kudretli Centurion Action X’e bırakıyor. Son olarak, oyuna eklenen PvE eğitim bölümleri sayesinde oyuncular çevrimiçi savaş alanlarına çıkmadan önce becerilerini geliştirebilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.