Oyun

World of Tanks Büyük Finalleri İçin Geri Sayım Başladı

Tank savaşlarının en iyisi yakında belli oluyor!


Dünyanın en iyi World of Tanks takımlarının şampiyonluk kupasını kaldırmak için mücadele edeceği bu yılki World of Tanks Büyük Finalleri ile ilgili ilk detayları bugün paylaştı. Maçların 8-9 Nisan tarihlerinde Varşova’da yer alan Torwar Hall’da gerçekleştirileceği belirtiliyor. Teknolojioku.com olarak yerinde takip edeceğimiz turnuvaya ait ilk bilgiler ortaya çıktı.

world-of-tanks-final.jpg

Cuma günü başlayacak maçlar için etkinlik alanı saat 10’da açılıyor. İlk gün yapılan grup maçlarının ardından 9 Nisan Cumartesi günü 12’den itibaren playofflar ve final maçları düzenlenecek. Etkinlikte World of Tanks’ın e-spor yıldızları da çok özel bir şovun parçası olacak ve ilk kez bir World of Warships maçında karşı karşıya gelecekler.

Wargaming yetkilileri Torwar Hall içerisinde 28 oyun istasyonunun kurulduğunun altını çizerek gelen tüm ziyaretçilerin World of Tanks'e doyacağının sinyallerini veriyor. Aynı zamanda alanda bulunan sanal gerçeklik başlıkları sayesinde tank savaşları ilk kez 360° deneyimlenebilecek. Etkinlik katılımcıları Wargaming ve partnerlerinin dağıttığı birbirinden özel hediyeler kazanacak, profesyonel e-sporculardan Master dersleri alacak ve PlayStation®4 stantlarında 7’şerlik maçlar yapabilecekler.

18 Mart’tan itibaren açılacak kayıt sistemine http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/grand-finals-vouchers/ adresinden giriş yapıp, etkinlik alanındaki masadan check-in yapanları, 5. seviye premium İngiliz ağır tankı Excelsior bekliyor. Sınırlı sayıdaki VIP biletleri alanlar ise Torwar Hall'a herkesten önce giriş yapma ve maçları ön sıralarda seyretme fırsatlarının yanı sıra premium İngiliz ağır tankı Excelsior, 8. seviye Premium ağır tank IS-3A ve organizasyon için özel tasarlanmış Grand Finals M 41 90 GF tankına sahip olacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.