Oyun

World of Tanks PlayStation 4 Açık Beta bugün başlıyor

Beta’ya katılan tüm oyunculara M22 Locust Tank hediye


PlayStation4 sahiplerine müjde! World of Tanks’in PlayStation4 sürümü, 4-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Açık Beta hafta sonuna hazır. An itibariyle PlayStation Store üzerinden indirmeye açılan oyunu, bugün saat 18:00 itibariyle oynamaya başlayabilirsiniz.

PlayStation’ın 20. yılı şerefine hafta sonu boyunca sürecek Beta etkinliğine katılan tüm oyuncular, Amerikan hafif sınıf M22 Locust Premium tankını elde edebilecekler. İlk PlayStation'a bir saygı duruşu olan M22 Locust, özel bir amblemin de yer aldığı PlayStation kamuflaj paketiyle birlikte geliyor. Ayrıca beta sürecine katılanlara bir de özel kamuflajlı T1E6-PS tankı hediye edilecek.

Yenilikçi kontrol mekanikleriyle gelmeye hazırlanan World of Tanks PlayStation4 sürümü, DUALSHOCK4 kontrol, Share Play ve PlayStation Vita Remote Play gibi platformun kilit özelliklerini bütünüyle destekleyecek. PlayStation®Plus üyeliği gerektirmeyecek olan oyun, PlayStation hesabı olan tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.