Oyun

World of Tanks Playstation 4 ve Razer kulaklık hediye ediyor

World of Tanks #PS4TankUp adını verdiği yaratıcı yarışmasıyla hediyeler kazandırıyor.

World of Tanks Playstation 4 ve Razer kulaklık hediye ediyor

Geçtiğimiz günlerde Playstation 4 platformu için yayınlanan World of Tanks oyunu #PS4TankUp yarışmasında katılımcılara hediyeler dağıtıyor. Sanatsal yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak Playstation 4 deseni tasarlayabilir, tasarımınızla katılacağınız toplam 60 kişinin ödül kazanacağı yarışmada ödül kazananlardan birisi olabilirsiniz. 

1454343301_world-of-tanks-ps4-oyun.png

Yarışmaya katılmak için World of Tanks ile herhangi bir şekilde ilişkilendirilebilecek tamamen özgün bir Playstation 4 deseni tasarlamanız ve daha sonra tasarımınızla birlikte sosyal ağlar aracılığıyla yarışmaya katılım yapmanız gerekiyor.

Yarışmada ilk 3'e girmeyi başaran katılımcılar Playstation 4 konsolu ve kullanıcılar tarafından tasarlanmış World of Tanks PS4 deseni, 4-10. olan katılımcılar World of Tanks Razer Kraken Pro Oyun Kulaklığı, World of Tanks Camo Dualshock 4 Kumanda ve Sony Dualshock 4 Şarj İstasyonu kazanacak.

2 Şubat 2016 tarihinde başlayan yarışma 22 Şubat 2016 tarihinde Türkiye saati ile saat 00:59'da sona erecek. Yarışmaya katılımla ilgili daha detaylı bilgi almak için ve tüm ödülleri öğrenmek için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.