Oyun

World of Tanks, PlayStation4 sürümüne güncelleme geldi

İngiliz, Alman, ABD ve Sovyet birliklerine 20’den fazla tank destroyeri oyuna ekleniyor.


Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation®4 sürümüne “Tank Avcısı” güncellemesinin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme ile oyuna toplamda 23 adet birbirinden güçlü tank destroyeri ekleniyor ve PlayStation®4 deneyimini çok daha heyecanlı bir hale getiriyor.

 

“Tank Avcısı” güncellemesi ile ABD, Sovyet, Alman ve İngiliz tank birliklerine eklenen araçlar, oyundaki en güçlü ve tanınan tanklar arasında. Bu tank destroyerleri, en sağlam zırhları dahi delip geçecek güçte olmalarının yanı sıra kamuflaj yetenekleri ile de göz dolduruyorlar. Gelen tankların zırh veya hızları diğer tanklara kıyasla daha düşük kalsa dahi ateş güçlerinin son derece yüksek olması bu dezavantajı avantaja çevirmekte. Er meydanına çıkacak belli başlı tank destroyerleri arasında çevik, güçlü ama hafif zırhlı M18 Hellcat, the Waffenträger auf Pz. IV ve Object 263 da bulunuyor.

1462916835_world-of-thanks.jpg

World of Tanks PlayStation®4 sürümünün PlayStation® Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation® hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini bir kez daha hatırlatalım. Ayrıca oyun ile ilgili içerik paketine bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 
 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.