Oyun

World of Tanks yeni içeriğiyle karşınızda

9.1 güncellemesiyle oyuna yeni tarihsel savaş modları, haritalar ve oyun içi ödülleri eklendi.

World of Tanks yeni içeriğiyle karşınızda

Wargaming bugün World of Tanks 9.1 güncellemesinin Avrupa’da yayınlandığını duyurdu. Kore’deki oyuncular yeni içeriği ve diğer özellikleri 12 Haziran’da, Asya ve Kuzey Amerika’daki komutanlar ise 13 Haziran ve 17 Haziran’da deneyebilecekler. 9.1 güncellemesi, World of Tanks’ın 2014’teki yenilenme sürecine dengesel geliştirmeleri, yeni oyun içi ödülleri ve Tarihsel Savaşlar gibi içerik eklentileriyle katkı sağlayacak.
 
Oyuncuların tarihsel atmosferi yeniden yaşaması için fırsat veren Tobruk Kuşatması ve Bryansk Cephesi adlı iki yeni çarpışma modu, yeni kış haritası Kharkiv ile birlikte Tarihsel Haritalar arasına eklendi. World of Tanks’taki oyun içi ödül eklentisiyle oyuncular artık SPG’lere özel başarımlar kazanabileceği gibi Takım Savaşlarında özel başarı hedeflerini yerine getirerek de başarım kazanabilecek.
 
1402486342_wotscreenscombatimage02.jpg
 
9.1 güncellemesi aynı zamanda Kutup Bölgesi, Tundra, Komarin, Kasırga ve Kuzeybatı gibi ikonik haritalarda geliştirmeler sunuyor. Ayrıca oyuna uluslara ve araçlara uygun, yeni eklenen özel savaş izleri zırhlılar hasar aldığında karşınıza çıkacak. Denge geliştirmeleri içinde VK 28.01, M4 Sherman, A-20, MT-25’in de içinde bulunduğu IV-VII. Seviye zırhlılar ve bir kısım tanksavarlar için sunuldu.
1402486355_wotscreenscombatimage03.jpg
 
World of Tanks hakkında daha fazla bilgi ve bu ücretsiz ödüllü çevrimiçi MMO aksiyon oyununu indirmek için lütfen http://worldoftanks.eu adresini ziyaret ediniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.