Oyun

World of Tanks'te futbol heyecanı başlıyor

Avrupa Futbol Şampiyonasının heyecanı World of Tanks'e geliyor! Tank Futbolu 2016 etkinliği, bugün itibariyle World of Tanks PC sürümünde ve mobil sürüm World of Tanks Blitz’te başladı.


World of Tanks PC sürümünde tankçılar 3'er tanktan oluşan takımlarda karşı karşıya gelecekler ve 7 dakikalık maçlarda topu düşman fileleriyle buluşturmaya çalışacaklar. Tank Futbolu turnuvasında yer almak isteyen oyuncuların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor zira kayıt için son gün 15 Haziran Çarşamba. Yaklaşık bir ay sürecek Tank Futbolu 2016 etkinlikleri boyunca takımlar, bu oyunlara özel T-62a Sport (T-62a S) tankıyla rakiplerine üç gol atan taraf olmak için kapışacaklar.

1465598709_1465552139wotfootballmodeartwork.png

World of Tanks Yapımcısı Anton Pankov oyunlarla ilgili düşüncelerini, "Tank Futbolu 2016’nın daha önce yaptığımız futbol etkinliğinin aynısı olduğunu düşünmeyin. Oyun geçtiğimiz yıldan bu yana birçok değişikliğe uğradı. Yeni oyun fiziği efsane hareketler ve vuruşlar yapabilmenize olanak tanıyacak şekilde geliştirildi. Uzatmalar mekaniğini oyuna ekleyerek maçların eskisinden daha heyecanlı olacağını düşünüyoruz çünkü berabere kalma olasılığını ortadan kaldırdık. Her maçın yalnızca bir galibi olacak ve bu da rekabeti kızıştıracak," sözleriyle dile getirdi.

1465598828_1465552107wottankfootball2016screens2.jpg

Turnuvanın en iyi dört takımı, bir senelik Premium hesaba kavuşacak ve bu takımların üyeleri de Type 59 tankını kazanıyor olacaklar. Bu dört takım ayrıca Bağımsız Devletler Topluluğunun en iyi dört takımıyla karşı karşıya gelerek 5000 USD tutarındaki ödül havuzundan pay almak için yarışma hakkı kazanacaklar. 9 Temmuz’da gerçekleşecek bu karşılaşmaları internetten canlı olarak izleyebileceksiniz. Turnuva başvurunuzu http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/football-cup-16/ linki üzerinden yapabilirsiniz.

World of Tanks Blitz’te 24 Haziran'a kadar sürecek futbol çılgınlığında ise özel görevlere katılıp tanklarınız için “Oley! Oley! Oley!” kamuflajını kazanmanız mümkün. Mobil tank futbolu oyunları, 1-10 seviyedeki tüm tanklara açık olsa da görevlerin zorluğu değişkenlik gösteriyor. Bu özel kamuflajın etkinlikten sonra da kalıcı olacağını belirtelim.

Maçların yanı sıra World of Tanks Blitz'e 10 Haziran’da, hızıyla er meydanının tozunu attıracak ilk Fransız Premium tankı FCM 50 t geliyor! Futbol heyecanına özel bir kamuflajla gelecek ve çevikliğiyle rakiplerinizi şaşkına çevirecek bu tankı kaçırmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.