Oyun

World Of Warcraft çılgınlığı!

Erken saatlerde Mağazanın önüne gelen oyun meraklıları kapıların açılmasının ardından sabırsızlıkla bekledikleri oyuna kavuştu.

World Of Warcraft çılgınlığı!

Dünyanın popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft dördüncü genişleme paketi Mists of Pandaria dünya ile aynı anda Bimeks Bursa Nilüfer Teknoport’ta satışa sunuldu. Erken saatlerde Mağazanın önüne gelen oyun meraklıları kapıların açılmasının ardından sabırsızlıkla bekledikleri oyuna kavuştu.

Tüm dünyada piyasaya sürüldükten sonra milyonlarca kişi tarafından oynanan ve fenomen haline gelen WOW, tutkunlarının beklediği yeni gelişmiş paketi olan Mist Of Pandaria dünya ile aynı anda Bimeks Bursa Nilüfer Teknoport’ta satışa sunuldu. Dünya’nın en popüler abonelik tabanlı devasa çevrimiçi rol yapma oyunu World of Warcraft’ın 4. Eklenti paketi olarak piyasa çıkan saat 00.00'da oyun severler ile buluştu. Paketin çıkışıyla birlikte korkusuz Alliance ve Horde oyuncuları uzun zamandır kayıp olan Pandaria kıtasına ayak basacak ve kadim sırlarını ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa atılacaklar. "en popüler MMORPG oyunu" olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren World of Warcraft hali hazırda 10 milyon kullanıcıya sahip.

1348571240_30415.jpg
Dünya’nın her yerinden oyuncuların fantezi karakter rollerine bürünerek çevrimiçi oynama imkânı bulduğu WOW ile binlerce oyuncunun yer aldığı arena, heyecan dolu serüvenine devam ediyor. Standart versiyonun 89.90 TL fiyatla satışa sunulacağı oyunun Collector Edition paketleri ise 199,90 TL olacak. Açılıştan saatler önce gelerek sıraya geçen World of Warcraft hayranı Cüneyt Aksoy, "Sürekli devam ettiğimiz bir oyun. Erken gelerek hem oyuna hem de verilen hediyeye sahip olduk. Burada olmaktan çok mutluyum. Biran önce eve gidip oyunu oynamak istiyorum" dedi. Bimeks Bölge yöneticisi Remzi Taşkın ise, yeni ürünleri ve teknolojileri müşteriler ile en hızlı şekilde paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz diye ifade etti.

Bursa Nilüfer Bimeks'te satışına start verilen oyun 25 Eylül Salı günü Bimeks’in tüm mağazalarında yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.