Oyun

World of Warcraft: Warlords of Draenor'un çıkış tarihi? [Video]

Starcraft ve Diablo serilerinin de yaratıcısı Blizzard tarafından geliştirilen World of Warcraft’ın uzun süredir merakla beklenen yeni genişleme paketine dair detaylar gün ışığına çıktı.

World of Warcraft: Warlords of Draenor'un çıkış tarihi? [Video]

Dünya çapında en fazla bağımlılık yaratan oyunlar listesinin üst sıralarında yer alan World of Warcraft‘ın beşinci ek paketi Warlords of Draenor‘un çıkış tarihi, yayınlanan yeni sinematik fragmanıyla birlikte belli oldu.

Starcraft ve Diablo serilerinin de yaratıcısı Blizzard tarafından geliştirilen World of Warcraft’ın uzun süredir merakla beklenen yeni genişleme paketine dair detaylar gün ışığına çıktı. Henüz daha satışa sunulmadan 1 milyon ön sipariş alan yapım için hazırlanan sinematik fragmanda Garrosh Hellscream, gerçekleştirdiği katliamlar nedeniyle yargılanmak üzereyken gizemli birisi tarafından geçmişe götürülüyor. 35 yıl öncesine giden Hellscream, Draenor’daki orkların Mannoroth’un kanını içmelerine engel olarak olaylar zincirini başlatır.

Yaklaşık 5 dakikalık videoda zengin görsel efektleri ve heyecan verici müziğiyle serinin en iddialı yapımlarından biri olacağı sinyallerini veren Warlords of Draenor’un 13 Kasım 2014 tarihinde indirilebileceği belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.