Oyun

Xbox Game Pass PC için duyuruldu!

Microsoft, Xbox Game Pass oyun abonelik servisini PC için duyurdu.

Xbox Game Pass PC için duyuruldu!

Microsoft, Xbox Game Pass oyun abonelik servisini PC için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı. Xbox Game Pass PC'de 100'den fazla oyuna Windows 10 üzerinden erişim imkanı sunacak. Xbox One'da olduğu gibi Microsoft'un birinci parti oyunları da ilk günden ulaşılabilir olacak.

Xbox Games Pass PC için duyuruldu!

Buna Microsoft'un kısa bir süre önce satın aldığı Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment'ın yeni çıkacak oyunları da dahil. Xbox Game Pass PC kullanıcılarına ayrıca sistemin kütüphanesinde bulunan oyunlar için yüzde 20 indirim ve bu oyunların indirilebilir içerikleri için  yüzden 10 indirim alacak.

Daha fazla bilgi E3 2019'da açıklanacak. Başka bir haber ise, Microsoft 20'den fazla birinci parti oyununu Steam'e getireceğini duyurdu. Bu oyunlara Gears 5 ve Age of Empires I, II  ve III: Definitive Edition dahil. Son olarak, Win32 oyunlarına Windows Microsoft Store'da tam destek sağlanacağı açıklandı.

Xbox Game Pass hakkında daha fazla bilgi için aşağıda yer alan ''Xbox Game Pass nedir ve nasıl kullanılır?'' başlıklı ilgili haber linkine tıklayabilirsiniz. Peki ya siz bu duyuru hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.