Oyun

Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu!

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliğini $14.99 fiyattan içerecek paket Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu.

Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu!

Microsoft bir aylık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliğini $14.99 fiyattan içerecek paket Xbox Game Pass Ultimate'i duyurdu.

Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu!

Bugünden itibaren, sınırlı sayıda Xbox Insider topluluğu üyesi Xbox Game Pass Ultimate'e katılmak ve test etmek için davet edilecek. Bu yılın ilerleyen zamanlarında tüm Xbox One kullanıcılarının erişimine açılacak. Daha fazla bilgi açıklanmadı. 

Buna ek olarak Microsoft, disk sürücüsü bulanmayan Xbox One konsolu Xbox One S All-Digital Edition'ı resmi olarak duyurdu. 

Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu! - Resim : 1

7 Mayıs'ta $249.99 fiyattan satışa sunulacak. 1 TB sabit disk kapasitesine sahip olacak olan Xbox One S All-Digital Edition,  Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of Thieves ile birlikte satışa sunulacak. Oyunlar sisteme yüklü halde kullanıcılara verilecek. 

Microsoft'un sayfasında yazan tanıtım yazısına bakacak olursak; Xbox One S All-Digital Edition ile tamamen dijitale geçin ve bulutta dijital oyunlardan oluşan ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz bir kütüphane oluşturun.

Bulut kayıtlarınızı istediğiniz yere götürün, ön sipariş verin ve çıktıkları an oynamaya hazır olmak için yakında çıkacak oyunların ön yüklemesini yapın. Xbox Game Pass ile 100'ün üzerinde harika oyunu keşfederek ve indirerek seçeneklerinizi genişletin. (Xbox Game Pass ilk üç ay için 1$)

Yorumlar
Matrix
Oyunlarda bulut şuan bizim üllkemizde randumanlı calismaz bosyere paran bulut olur gider avucundan internet hizlarimiz yetersiz sebeb suan bu kac gb oyuna internetden baglcan x ülkedeki servera onu bide hareket ettircen koşacan araba surcen vs lagı dusunemiyor cünki oyun konsolda yüklü degil konsolda olan oyun bile multi playerse o bile kasiyor bazen suanlik int hizlarimiz yetersiz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.