Oyun

Xbox Live sayesinde 20 bin dolar kazanabilirsiniz!

Microsoft, Xbox Live dijital oyun abonelik servisinde güvenlik açığı bulana 20 bin dolar ödül verecek. Detaylar haberimizde.

Xbox Live sayesinde 20 bin dolar kazanabilirsiniz!

Microsoft bu nesilde Xbox One ile aradığını bulamadı. Bir önceki nesilde Xbox 360 ile muazzam bir satış başarısı gösteren konsol devi, aynı başarıyı bu nesilde sergileyemedi. Yapılan pazarlama hataları ve konsola özel oyunların Windows platformunda yayınlanması, PS4 ile Xbox One arasındaki farkın açılmasına neden oldu.

Son olarak geçtiğimiz günlerde 2017 yılında satışa sunulan Nintendo Switch’in de satış rakamları bazında Xbox One’ı geride bıraktığı iddia edilmişti.

Xbox Live sayesinde 20.000 dolar kazanabilirsiniz

Tüm bu olumsuzluklara karşın bu nesilde tek kırılmayan konsolun da Xbox One olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Microsoft bu konuda kendisine o kadar çok güveniyor ki konsol sisteminde açık bulana ödül dağıtacağını belirtmişti. Şimdi aynı durum aylık abonelik paketi Xbox Live için de geçerli.

Microsoft, Xbox Live üzerinde herhangi bir açık ya da sorun bulanlara 500 dolar ile 20 bin dolar arasında ödül dağıtacağını duyurdu. Yani ödülünüz, bulduğunuz açığa göre şekillenecek diyebiliriz. Eğer bulduğunuz açık ya da hata Microsoft tarafından kayda değer bulunursa 20.000 doların sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz konu hakkındaki tüm detaylara buradan göz atabilirsiniz.

Bu arada geçtiğimiz günlerde açıklanan Xbox Live Gold Şubat oyunları listesine de buradan bakabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.