Oyun

Xbox One fiyatları aldı başını gitti!

İnternet kullanıcısı tarafından tercih edilen N11'de Xbox One X 1 TB modeli tam tamına 5.220 TL'den satılıyor.

Xbox One fiyatları aldı başını gitti!

Oyunculuğun zor olduğu şu dönemlerde bir de kurun konsollara vurması hiç iç açıcı değil.

Mantıken kur ile orantılı olarak cihazlara da zam gelmesi bekleniyordu. Bekleniyordu beklenmesine ancak ucuz ürün satması ile birçok internet kullanıcısı tarafından tercih edilen N11'de Xbox One X 1 TB modeli tam tamına 5.220 TL'den satılıyor.

Evet 5.220 TL. Sadece bununla da sınırlı değil. Yanındaki ''tükenmek üzere'' ibaresi de dikkatlerden kaçmıyor. Elbette bu sitedeki bir mağazanın fiyatı. Ancak sitede başka mağazalar da bulunuyor. Hatta içlerinde 5.700 TL gibi fiyat çekenler bile var. 

Xbox One fiyatları aldı başını gitti!

Döviz kurulundaki aşırı yükselişi fırsat bilen firmalar tarafından belirlenen bu fiyat politikası şu an için Xbox One X almayı imkansız kılmış durumda.

Microsoft'un geçtiğimiz gün açıkladığı yazılımlarına yüzde 45'lik artış oranını, konsolun şu anki satış fiyatına eklemiş olsak bile yine de 5.220 TL gibi bir rakama ulaşmıyor.

Bu da bize PlayStation 4'te olduğu gibi fırsatçıların Xbox One X konsolunda da kolay para peşinde olduklarını gösteriyor. Sonumuz nereye varacak bilmiyoruz ama hiçte hayra alamet olmadığı kesin. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.