Oyun

Xbox One mart güncellemesi dağıtıma sunuldu

Güncellemeyle birlikte nihayet ekran kaydetme özelliği Xbox One'a eklendi.

Xbox One mart güncellemesi dağıtıma sunuldu

Microsoft oyun konsolu Xbox One için mart güncellemesini yayınladı. Yeni sistem güncellemesi kayda değer özelliklerin yanı sıra sistem iyileştirmesi getiriyor. 

Microsoft tarafından yayınlanan güncellemeyle birlikte Xbox One kullanıcı nihayet artık ekran görüntüsü alabilecek. Oyun tutkunları Xbox One tuşuna iki defa basarak ekran görüntüsünü alabilecek. Ekran görüntüsünün kayıt işlemi içinse “Y” tuşuna basılması yeterli olacak. 

Çoklu oyun esnasında partnerinizin Kinect’le ya da  kulaklık ile mi konuştuğunuzu belirleyen bir simge, Suggested Friends özelliğiyle Xbox One arkadaş sayısını artırma, arka plan resimlerinde şeffaflık ayarı, isim paylaşma seçeneği (gerçek isminizi dilediğiniz kişiyle paylaşabilir ya da paylaşmayabilirsiniz), spam mesajları Microsoft’a bildirme ve Microsoft’un Xbox One'daki Bing aramalarında isimsiz ses verilerini kayıt altına alması güncelleme kapsamına dahil edilen yenililer oldu.

Güncelleme mart ayı içerisinde Xbox One kullanıcılarına kademeli olarak dağıtılacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.