Oyun

Xbox One Şubat 2016 Güncellemesi Detayları Çıktı

Xbox One için hazırlanan Şubat 2016 güncellemesinin detayları ortaya çıktı

Xbox One Şubat 2016 Güncellemesi Detayları Çıktı

Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox One için hazırlanan Şubat 2016 güncellemesine ait olan bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu güncelleme ile sisteme yeni özellikler eklenecek.

1453245285_xbox-one-subat-guncellemesi.png

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Xbox Programı Direktörü Mike Ybarra'nın resmi blog üzerinden yayınladığı bilgiye Xbox One için hazırlanan Şubat 2016 güncellemesinde bir takım geliştirmeler ve yenilikler yer alacak. Bu yeni özellikler Xbox One Preview üyelerinin test etmesi için yayınlanmış durumda ve genel dağıtım Şubat ayı içinde yapılacak.

1453245413_xbox-one-subat-guncellemesi-1.png

Bu güncelleme ile Xbox One oyuncuları herhangi bir partiye katılmadan önce orada olan kişileri görebilecek. Uzun zamandır talep edilen bu özellik sayesinde, Party'e giriş yapmadan o grup içindeki arkadaşınızın profili üzerinden kimlerle oynadığını görebileceksiniz. Sonrasında izin verdiğiniz anda ise Chat butonu aktif hale gelecek.

Gamescore Leaderboard alanı da bu güncelleme ile geliştirmeler alacak. Gamescore üzerinden arkadaşlarınızla toplam puanlarınızı kıyaslayabileceğiniz gibi, son 30 günlük süreçteki sıralamalar da takip edilebilecek.

Ana ekranlardaki Pin'ler de offline erişim desteğiyle birlikte yeniden düzenlenebilecek. Ybarra, bu özelliğe ek olarak ana ekan üzerinden Twitch yayınlarına katılım, deneme, beta, yüklemeye hazır gibi içeriklerin ana ekranlardan gizlenebileceğini belirtti.

Bütün bu özellikler şu anda Xbox One Preview üyelerinin kullanımına sunuldu ve Şubat ayından itibaren bütün Xbox One ekosisteminde yayınlanacak.
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.