Oyun

Xbox One vs PlayStation 4

İki oyun konsolu karşı karşıya

Xbox One vs PlayStation 4

Microsoft Xbox One ve PS4 tanıtılalı çok olmadı. Tanıtılan muhteşem oyunlardan heyecanla gelmesi beklenenler de yok değil. Bunun yanı sıra iki büyük firmanın hangisinin tercih meselesi olacağı konusu ise hep tartışılan bir konu. Hangisi tercih edilmeli, hangisi daha iyi.

Aslında benzer ve muhteşem teknolojiler sunan Microsoft ve Sony arasında bir seçim yapmak zor. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da bu tartışılıyor.

1377816592_images-1.jpg

Geçtiğimiz günlerde özellikle medyada Sony PS4’ün Microsoft Xbox One’ı ezeceği üzerine haberler çıktı. Ancak bu konuda fanlara soracak olursak, iki tarafından sıkı taraftarları bulunuyor. İsterseniz videoyu izleyerek buna siz karar verin. Kararınızı yorumlara bırakmayı da unutmayın.

1377816602_images.jpg

Bildiğiniz gibi oyun ve oyun konsolu alanının en büyük iki üyesi Xbox One ve PS4. Xbox One ve PS4 tanıtıldığından bu yana gelen yeniliklerle birlikte karşılaştırmasını yaparak hangisinin daha iyi olduğuna karar veriyoruz.

Yorumlar
Misafir
hem yorum yapın demişsiniz hemde alt yazı yok al sana yorum
Cevapla
Misafir
alt yazılı yayınsanızda bu garibanlara bi sevap işleseniz hiç fena olmazdı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.