Oyun

Xbox One X Cyberpunk 2077 sürümü Türkiye'de

Xbox One X konsolunun Cyberpunk 2077 özel tasarımlı sürümünün Türkiye fiyatı belli oldu. İşte özel tasarımlı konsolun fiyatı.


Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Xbox One X CyberPunk 2077 özel tasarımlı sürümü Türkiye'ye geldi. Üzerinde özel tasarım öğelerini barındıran bu özel konsolun gece parlayan yerleri de bulunuyor. Henüz piyasaya çıkmayan oyundan bazı özel öğeler içeren bu tasarım sınırlı sayıda üretildi. Dünya çapında sadece 45 bin adet üretilen özel konsol Türkiye pazarında da satışa sunuldu.

Xbox One X Cyberpunk 2077 sürümü Türkiye'de

Adından da anlaşılacağı gibi 2077 yılında post akoliptik bir dünyada geçen oyunda Keanu Reeves de kendi yüzü ile yer alıyor. Night City isimli bir şehirde kiralık bir siber haydutun canlandırıldığı oyunun 19 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Türkiye'de de satılacak Xbox One X Cyberpunk 2077 sürümünde sürümünde 1 TB kapasite bulunuyor. Bunun dışında özel tasarım bir kol ile de gelen bu konsolun Türkiye fiyatı ise 4.499 TL olarak açıklandı. Bu konsolu satın aldıktan sonra oyun piyasaya sürüldüğünde dijital sürümü indirme imkanı da verilecek.

Ürünün fiyatını özel sürüm olması ve oyunu da ücretsiz vermesi yüzünden nisbeten makul bulduğumuzu belirtelim. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
yakup
güzel lakin ben tüm playstation konsol oyunlarını ve xbox tüm konsol oyunlarını bilgisayarda oynayabiliyom takılmadan donmadan
Cevapla
Misafir
Nasıl ? Ps exclusive dahil mi ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.