Oyun

Xbox One X Project Scorpio Edition sızdı!

Dünyanın en güçlü konsolu Xbox One X'in Project Scorpio Edition isimli bir sürümünün olacağı, bugünkü sızıntı ile ortaya çıktı.


Project Scorpio kod adıyla bilinen yeni Xbox modeli, E3 2017 etkinliğinde resmi olarak duyurulmuş ve adının Xbox One X olacağı açıklanmıştı. Konsolda gerçek 4K çözünürlüğünde oyun deneyimi sunarak en güçlü konsol unvanını eline alan Xbox One X'in, bugün yeni bir sürümünün daha olacağı ortaya çıktı.

Microsoft, Project Scorpio ismini Xbox One X'in ilk modeline verecek gibi görünüyor. Xbox One X Project Scorpio Edition olarak adlandırılan bu model, sınırlı sayıda satışa sunacak. Saturn ve MediaMarkt gibi sitelerde listelenen  Xbox One X Project Scorpio Edition'ın, sadece tasarımsal olarak küçük farklılıkları olacak.

1503135048_xboxone.jpg

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kontrolcüsünde ve konsolun kasasında yeşil yazıyla Project Scorpio yazısı yer alacak. 7 Kasım tarihinde 499 dolar fiyatla Amerika'da satışa sunulacak olan Xbox One X, ülkemizde ne zaman ve kaç TL'den satılacak henüz bilinmiyor.

1503135054_xbox-one-x.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.