Oyun

Xbox One X'a Olan Destek Muazzam!

Birkaç saat önce resmen satışa sunulan ve dünyanın en güçlü konsolu konumunda bulunan Xbox One X, mahallenin de desteğini almış durumda.

Xbox One X'a Olan Destek Muazzam!

Dünyanın en güçlü konsolu olduğu iddia edilen Xbox One X bugün itibariyle piyasaya sürüldü. Microsoft çok şey beklediği konsolun satışlarını tepeye taşımak için elindeki tüm kozları oynamaya hazır.

160'dan fazla oyun Xbox One X'ın sahip olduğu 4K mimarisi ile uyumlu durumda. Üstelik 4K destekli oyunların 70'i gelecek hafta başında resmen kamuoyu ile buluşacak.

1497221503_xbox-one-x-ozellikleri.png

Microsoft Xbox One X oyun konsolunun hali hazırda 4K grafik formatı ile desteklediği 50'ye yakın oyun bulunuyor. Bu oyunlar arasında; Forza Motorsport 7, Assassin's Creed Origins ve FIFA 18 gibi "dünyanın en çok satanlar listesinde" ilk ona giren yapımlar mevcut.

Microsoft diğer konsollara oranla yüzde 40'a varan performans artışı vadediyor. Bu iddiaların doğru olup olmadığı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.