Oyun

Xbox One'dan üzücü haber geldi!

Microsoft'un Xbox One için aldığı karar oyun severleri üzdü!

Xbox One'dan üzücü haber geldi!

Microsoft'un rakipsiz oyun konsolu Xbox, geçtiğimiz saatlerde gelen haberle oyun severleri üzdü. Bildiğimiz üzere uzun süredir gelmesi beklenen Xbox One'ın 23 ülkede bu yılın sonlarına sonbahar aylarına doğru gelmesi beklenirken, ertelenme haberi oyun meraklılarını üzdü.

Geçtiğimiz haftalarda bilişim dünyasında Kasım ayından önce kullanıcılarla buluşması beklendiği iddia edilen Xbox One için yeni dedikodular gelmeye devam ediyor. Gelen ilk detaylara göre Microsoft'un yeni Xbox One'ı onlarca ülkede bu yıl için ertelemeye gideceği haberi oldu.

1376553979_xbox-one-screen.jpg

İnternette dolaşan bu dedikoduların dikkat çeken kısmı ise, yeni konsolun sadece Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Yeni Zelanda, İspanya, İngiltere ve ABD gibi ülkelerde satışa sunulacağı. Microsoft cephesinden yapılan açıklamalarla doğrulanan erteleme haberinin nedeni olarak ülkelere sunduğumuz Xbox deneyiminin son kullanıcıya sorunsuz ulaşması niteliğinde oldu.

Yorumlar
Misafir
sen ne yazdığını oku bakalim sen anlayacak misin haber e bak yoruma bak birde yazana bak
Cevapla
Misafir
İlk defa pürüzsüz ve bu kadar ince bir giriş görüyorum.'Micrisoftun rakipsiz oyun konsolu xbox' Coldplay
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.