Oyun

Xbox One'ın çıkışına Macklemore ve Ryan Lewis eşlik edecek!

Microsoft, gümbür gümbür bir etkinlikle geliyor!


Oyun dünyasını ikiye ayıran konsollardan Xbox, geçtiğimiz aylarda yeni nesil konsolu One'ı duyurmuş, ilk görsellerle birlikte herşey resmileşmişti. Oyun severler her geçen gün yeni konsola daha fazla yaklaştı. 22 Kasım'da Microsoft tarafından satışa sunulması beklenen konsol için güzel haberlerimiz var.

Spike TV tarafından canlı olarak yayınlanacak Xbox One etkinliği için kimlerin performans sergileyeceği geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden belli oldu. Geoff Keighley'in attığı twitteki ilk isim son zamanların dünyaca ünlü repçisi Macklemore ve Ryan Lewis olurken, ikinci isim Kanadalı DJ Deadmau5 oldu.

1384898837_macklemore-and-ryan-lewis.jpg

Yapılacak organizasyon ile birlikte hangi oyunların tanıtılacağı henüz kesin olmasa da yapılan etkinlikte müziğin son ses kulakların pasını sileceğini söyleyebiliriz. Ryse: Son of Rome'un tanıtımının da bu etkinlikte gerçekleşeceğini söyleyelim. Yeni konsolun PlayStation 4 satışlarını etkileyip etkilemeyeceği ise merak konusu. Diğer yandan ilk 3 günde 1 milyon barajını aşan PlayStation 4, şimdiden lider koltuğunu hiç bırakmayacak gibi sahiplenmiş durumda.

Etkinlikle ilgili detaylar geldikçe TeknolojiOku'da görüyor olacaksınız, teşekkür ederiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.