Oyun

Xbox Series X perdelerini açıyor! İşte yeni nesil oynanış videosu!

Microsoft yeni nesil konsolunun güç butonuna basmaya hazırlanıyor. Xbox Series X ile ilk oynanış videosu geliyor.

Xbox Series X perdelerini açıyor! İşte yeni nesil oynanış videosu!

Bilindiği üzere hem Sony, hem de Microsoft bu yılın sonlarında yeni nesil konsollarını satışa sunacaklar. Henüz Sony yeni nesil konsolunu tanıtmış olmasa da Microsoft bu konuda daha atik davranmıştı.

Microsoft Xbox Series X’i tam anlamıyla tanıttı diyebiliriz. Yani gerek cihazın gücü, gerekse de tasarımı hakkında tüm bilgilere sahibiz. Şimdi de Xbox Series X’in oyun performansına şahit olacağız.

Xbox Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda ilk “gameplay” performansının Mayıs ayı içerisinde gösterileceği açıklandı.

Xbox Series X perdelerini açıyor! İşte yeni nesil oynanış videosu!

Xbox Türkiye sayfasından yapılan paylaşımda şu satırlara yer verildi. “Xbox Series X için oyunlar görmek ister misiniz? Size Xbox Series X için oyunlar göstermek istiyoruz. 7 Mayıs Perşembe günü 18:00'de Inside Xbox'ta global geliştirici ortaklarımızdan ilk yeni nesil oynanış videosuna göz atın.”

Görünen o ki Xbox Series X ile ilk oynanış videosuna yaklaşık olarak 1 hafta sonra göz atma imkanı bulacağız. Şu anda Microsoft’un hangi oyunu ya da oyunları göstereceği henüz bilinmiyor.

Bizim açımızdan izlemek güzel olacaktır. Zaten yeni gelen vergiler ve artan döviz kurlarından ötürü yeni nesil konsol ve oyunlar ancak izlemekle yetineceğiz gibi görünüyor. O yüzden şimdiden alışmak en iyisi.

Yorumlar
Tuğçe
Yine Playstation nal toplayacak gibi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.