Oyun

Xbox Türkiye fiyat düştü! Gözler şimdi PlayStation Türkiye'de!

Xbox Series X oyun konsolunun Türkiye fiyatı PlayStation 5 seviyesine indi.


Oyun konsollarında rekabetin yaşandığı bir yıl olan 2020'de bu rekabet ilginç bir noktaya gidiyor. İlk olarak Microsoft'un Xbox Series X ve Series S ailesinin fiyatlarını açıklamasının ardından Sony de PlayStation 5 oyun konsolunun Türkiye fiyatını duyurmuştu. Microsoft Xbox Series X için türkiye fiyatını 9.299 TL olarak açıklamıştı. Sony ise PlayStation 5 modelinin fiyatını 8.299 TL olarak duyurmuştu.

Xbox Series X fiyatı düştü

Sony'nin daha uygun bir fiyat duyurmasının ardından Microsoft da Xbox Series X modelinin fiyatında indirim yaptı. Buna göre konsolun fiyatı 9.299 TL yerine 8.299 TL olarak güncellendi. Şimdilik sadece Vatan Bilgisayar internet sitesinde görülen bu rakamın ön sipariş için göründüğünü belirtelim. Muhtemelen resmi olarak satışa sunulacağı tarih olan 10 Kasım'dan itibaren fiyat 9.299 TL olarak güncellenebilir.

Ancak diğer teknoloji marketlerinin internet sitelerindeki fiyatın hala 9.299 TL olarak durduğunu belirtelim. Vatan Bilgisayar belki de reklam olmak ya da ismini geçirtmek için bu tarz bir fiyatlandırmayı duyurmuş olabilir.

Yorumlar
Doğan
Xbox her acidan son 2 yildir ps cephesinden cok daha guclu , bilgi sahibi olmadan yorum yapmayin lutfen.Bunu Dunya kabul ediyor benim gorusum degil...
Cevapla
Boş adam
Ps5 ile kapisamaz çünkü Xbox da herşey para üyelik yapınca sade 200 oyun var
Cevapla
Sensin boş
Dostum PS üzerinden online oynamak için bile ücretli üyeliğe abone olmak zorundasın. Xbox mu paragöz olan?
Misafir
Ps5 den epey uciz olması lazım ki tercih edilebilir olsun
Cevapla
Salih
Ps5 ten daha iyi bir konsol neden daha ucuz olsun ki
Hüseyin Yağız Sekmen
box ps5 in fiyatına indi indirim beklemeyin
Cevapla
Asda
Tekrar neden artsın ki sıkıntı olmaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.