Oyun

Xbox Türkiye'den indirimler geliyor!

Xbox Türkiye konsol, oyun, Game Pass ve Gold Live aboneliklerinde indirim fırsatları sunduğunu açıkladı.

Xbox Türkiye'den indirimler geliyor!

Xbox Türkiye'den yapılan açıklamaya göre büyük Xbox indirimleri MediaMarkt’ta, Xbox Dijital Mağazasında oyun severleri bekliyor. Konsollar ve oyunların yanında, Game Pass ve Live Gold aboneliklerinden de çekici indirim fırsatları sunuluyor.

Xbox Türkiye'den indirimler geliyor!

Xbox hayranları için indirim heyecanı 23 Kasım Cuma günü başlıyor. MediaMarkt mağazalarında Xbox konsollarında yüzde 50’ye varan indirimler sunulurken Xbox Dijital Mağazası’ndaki Xbox One oyunlarında ise yüzde 67’ye varan oyun indirimleri oyun severlerle buluşacak.

Aynı zamanda oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği ve 150’den fazla oyuna erişim hakkı sunan Xbox Game Pass servisi, üyeliği henüz olmayanlar için Xbox Dijital Mağazası’nda 3 Ocak tarihine kadar aylık 1 TL’ye sunuluyor.

Xbox oyuncularının birlikte 500’den fazla online oyun oynamasını sağlayan ve her ay 4 oyun hediye eden Xbox Live Gold aboneliği de, üyeliği olmayanlar için Kasım ayı sonuna kadar Xbox Dijital Mağazası’nda aylık 1 TL ücretle oyun severleri bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.