Oyun

Xbox'ın yeni modeli bu sene tanıtılmayacak!

Geçtiğimiz haftalarda internette dedikoduları dolanan Xbox'un yeni modeli bu sene tanıtılmayacak!

Xbox'ın yeni modeli bu sene tanıtılmayacak!

Dünyanın en büyük oyun konsollarından Xbox'ın yeni versiyonunun bu sene tanıtılacağı yönündeki dedikodular gittikçe artmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni Xbox'ta disk okuyucu yok haberini verdiğimiz seri hakkında internette konuşulanlar günden güne büyüyor.

1331507692_xbox-720.jpg
Önceki haberimize gitmek için tıklayın:

Microsoft tüm bu dedikoduların üzerine resmi bir açıklama yapma gereksinimi duydu, Firma'nın yetkili isimlerinden David Dennis yeni bir Xbox ürününün bu sene tanıtılmayacağını üstüne basa basa gerçekleştirdi.


1331507726_xbox-720-475x314.jpgDünya'nın en büyük fuarlarından sayılan, ve milyonlarca katılımcısı olan E3 fuarı yaklaşıyor. Binlerce oyunseverin katılacağı bu fuarda tanıtılması beklenen yeni Xbox'un  tanıtılmayacağı haberi oyunseverleri derinden üzdü. Diğer cephede ise Microsoft'un üstüne basa basa tekrar tekrar yaptığı bu sene yeni Xbox'ın tanıtılmayacağı haberi yer alıyor. İnternette yer alan analistlere göre ise yeni Xbox 2013 yılının sonu ile 2014 yılının başında tanıtılabilir.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.