Oyun

Yeni Assassin's Creed'in oyun içi görsel sızdı!

Ubisoft'tan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!


Yaklaşık bir ay önce Assassin’s Creed Empire oyunun aslında Assassin’s Creed Origins olduğunu öğrenmiştik. Bugün ise Assassin’s Creed Origins hakkında daha fazla bilgi ve görsel sızdı. Görselin oyun ait olduğu doğrulandı. Yani aşağıda göreceğiniz görsel, Assassin’s Creed Origins oyununa ait. 

1494356202_aco10uv1.jpg

Yukarıda görüldüğü gibi, Assassin’s Creed Origins içerisinde deniz yolları bulunuyor.  Söylenene göre, bu oyun üzerinde çalışan ekibin çoğunluğu, Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu geliştiren kişilerden oluşuyor. Oyun geçmiş zamanda geçecek fakat modern zamanları da ziyaret edeceğiz.

Oyunun motoru ise, Anvil motorunun yenilenmiş ve geliştirilmiş bir sürümü olacak. Oyunun tam tanıtımını E3 2017 sırasında göreceğiz. Ancak Ubisoft'un bu ay sonu oyunla ilgili bir açıklama yapması da bekleniyor. Oyunun Mart 2018'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunun PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Project Scorpio, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.